facebook icon
Apartament w centrum Wisły - czy to rozwiązanie dla Ciebie?

Apartament w centrum Wisły - czy to rozwiązanie dla Ciebie?

Szukasz tymczasowej odskoczni od codzienności? Marzysz o wyciszeniu się i ucieczce w górskie odludzie, lecz jednocześnie nie chcesz rezygnować z wysokich standardów i profesjonalnej obsługi? Apartamenty Przy Głównym Deptaku oferują doskonałe rozwiązanie!

 

Najlepsze miejsce do zatrzymania się w Wiśle

Apartamenty Przy Głównym Deptaku to pensjonat, który - jak nietrudno się domyślić - bierze swoja nazwę od bliskości słynnego deptaka w Wiśle. To czarujące, zwane Perłą Beskidów miasteczko o historii sięgającej aż przełomu XVI i XVII wieku stanowi doskonałe miejsce zarówno do wczasów i wypoczynku, jak i pracy lub wyjazdów integracyjnych. Położony w centrum miejscowości pensjonat oferuje łatwy dostęp do licznych atrakcji dostępnych na miejscu. Ponadto goście mogą bez przeszkód zachwycać się tutaj pięknem okolicznych gór, podejmować wędrówki na turystycznych szlakach czy realizować pasje związane z narciarstwem - to ostatnie dzięki bliskiemu położeniu aż pięciu skoczni narciarskich.

 

Apartamenty Przy Głównym deptaku - bliskość natury połączona z wysokimi standardami

Pokoje w Wiśle oferują najwyższe standardy oraz wykwalifikowaną obsługę. Pensjonat dysponuje wygodnymi, przestronnymi i eleganckimi pomieszczeniami - będą tu Państwo mieć do dyspozycji zarówno pokoje dwuosobowe, pokoje rodzinne (2+2) oraz ekskluzywne pokoje de lux. Każdy z nich wyposażony jest we własną łazienkę, lodówkę, telewizor oraz posiada dostęp do darmowego WiFi - oprócz tego znajdą w nich Państwo także biurko i sejf. Oprócz standardowych udogodnień Goście pensjonatu mają dostęp do bezpłatnego parkingu, pokoi dla niepalących, a także tarasu oraz pięknego ogrodu, które idealnie nadadzą się do odpoczynku po produktywnie spędzonym, wypełnionym atrakcjami dniu.

Apartamenty w centrum Wisły do doskonałe rozwiązanie, jeżeli chcemy odpocząć i spędzić urlop w komforcie i wygodzie, nie musząc zarazem rezygnować z bliskości natury i historii. Zarówno standard pensjonatu, jak i jego położenie stanowią gwarancję udanego wypoczynku.

Wróć na bloga