facebook icon
Bezpieczeństwo mienia w apartamencie. Sejf odpowiedzią na potrzeby.

Bezpieczeństwo mienia w apartamencie. Sejf odpowiedzią na potrzeby.

Podróżowanie z wartościowymi przedmiotami zawsze wzbudza obawy o bezpieczeństwo mienia. Znaczna ilość gotówki, złota biżuteria lub sprzęt elektroniczny to rzeczy, które goście niechętnie pozostawiają bez opieki – nawet w obiektach o nieskazitelnej reputacji i zaufanych pensjonatach. Z drugiej strony, zabieranie ich ze sobą na każdą pieszą lub miejską wycieczkę może okazać się równie kłopotliwe, co nierozsądne i przysporzyć turyście jeszcze więcej stresu.

Co zrobić, aby dobrze zabezpieczyć wartościowe przedmioty podczas podróży? Wystarczy skorzystać z sejfu dostępnego w każdym z naszych apartamentów. Dowiedz się, jakie są zalety takiego rozwiązania.

Dlaczego warto wykupić dostęp do sejfu?

Dostęp do sejfu w jednym z pokojów w centrum Wisły to przede wszystkim inwestycja w poczucie bezpieczeństwa. To także gwarancja, że uda Ci się spędzić urlop bez obaw o najważniejsze dla Ciebie przedmioty. W zamian za niewielką opłatę zyskujesz możliwość korzystania z sejfu elektrycznego na wyłączność. To Ty ustalasz, jakim kodem dostępu chcesz posługiwać się na czas pobytu. Dzięki unikalnej, wybranej przez Ciebie sekwencji liczb, zawartość skrytki będzie skutecznie chroniona przed niepowołanymi osobami. Kod jest wielorazowy, dlatego nie musisz go zmieniać przy każdym sięgnięciu po zawartość sejfu. Oznacza to, że możesz go otwierać i zamykać wielokrotnie w zależności od potrzeb.

Należy jednak uważać na pomyłki. Ze względów bezpieczeństwa liczba prób wprowadzenia poprawnego kodu jest ograniczona, a po jej przekroczeniu system blokuje zamek. Ponowne użycie sejfu w takiej sytuacji jest możliwe tylko po skontaktowaniu się z recepcją. Aby umożliwić otwarcie skrytki, pracownik pensjonatu udostępnia uniwersalny kod zastępujący wcześniej wskazany pin. Obsługa pomaga w odzyskaniu dostępu do skrytki tylko i wyłącznie osobie, na którą wynajęty jest apartament po osobistym zgłoszeniu problemu w recepcji. Ostrożność wynika z naszej troski o dobro gości i bezpieczeństwo przedmiotów przechowywanych przez nich w sejfach.

Wybierz wygodne i sprawdzone rozwiązania

Inną zaletą sejfów, w które wyposażone są nasze pokoje, jest wyjątkowa pojemność i możliwość pomieszczenia obiektów o zróżnicowanych wymiarach. Skrytka opatrzona w wygodny i prosty w obsłudze zamek elektroniczny pozwala przechowywać w bezpiecznych warunkach nie tylko niewielkie przedmioty takie jak biżuteria czy gotówka, ale także większe rzeczy. W sejfie zmieszczą się m.in. smartfony, tablet, laptop, aparat fotograficzny czy przenośnie konsole. Solidnie wykonany, stalowy sejf jest także doskonałym rozwiązaniem do przechowywania ważnych dokumentów, gdyż chroni je przed wilgocią oraz promieniami słonecznymi, które mogłyby negatywnie wpłynąć na jakość zapisu.

Zapraszamy do skorzystania z tego niezawodnego rozwiązania. Wykupienie dostępu do sejfu to inwestycja w beztroski wyjazd. Spędź go bez obaw o bezpieczeństwo mienia i skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty.

Wróć na bloga