facebook icon
Czy apartamenty na wynajem są wyposażone w aneks kuchenny?

Czy apartamenty na wynajem są wyposażone w aneks kuchenny?

Podróżujący często pytają, czy oferta noclegów w Wiśle, którą proponujemy naszym gościom, obejmuje dostęp do aneksu kuchennego. Część kuchenna to szczególnie ważne udogodnienie z punktu widzenia osób, które chcą oszczędzić na wizytach w restauracjach lub potrzebują stałego dostępu do kuchni. Wśród tych gości są na przykład rodziny z dziećmi oraz studenci, którzy wolą przygotowywać posiłki na własną rękę, a tylko od czasu do czasu skorzystać z oferty okolicznych lokali gastronomicznych. Dobrze wyposażony aneks kuchenny jest wówczas niezbędny, aby zapewnić im odpowiedni poziom komfortu i zadowolenia z podróży.

Wyposażenie naszej kuchni

Z myślą o osobach, które podczas urlopu same zajmują się gotowaniem, przygotowaliśmy przestronny i świetnie wyposażony wspólny aneks kuchenny otwarty dla wszystkich gości naszego pensjonatu. Nowocześnie zaprojektowana kuchnia posiada szereg niezbędnych udogodnień, dzięki którym goście nie muszą martwić się o możliwość przyrządzania ulubionych potraw. Do dyspozycji naszych klientów są m.in.:

- dwie płyty indukcyjne z okapami,
- mikrofalówka,
- zlewozmywak z suszarką na naczynia,
- toster.

W dbałości o komfort i bezpieczeństwo wszystkich użytkowników sprzęty znajdujące się w kuchni są regularnie czyszczone, a ich stan dokładnie sprawdzany. To samo dotyczy blatów oraz innych powierzchni płaskich, o których dezynfekcję starannie troszczy się nasz personel. Dodatkowo każda z kwater wyposażona jest w osobną lodówkę. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest posiadanie wszystkich niezbędnych artykułów spożywczych pod ręką oraz poza zasięgiem osób trzecich. Nasi goście mogą zrezygnować również z przywożenia ze sobą niezbędnych artykułów gospodarstwa domowego - nasza kuchnia wyposażona jest w zestaw noży kuchennych oraz kilka kompletów naczyń i sztućców, których wystarczy dla wszystkich podróżnych nawet przy pełnym obłożeniu ośrodka.

Komfortowa jadalnia dostępna w ośrodku

Dobrze wyposażony aneks kuchenny byłby tylko połową sukcesu, gdyby nie miejsce, w którym można w komfortowy sposób spożyć przygotowane jedzenie. Nasi goście mogą skorzystać z jednego z dwóch dostępnych rozwiązań. Jednym z nich jest wykorzystanie wygodnego stołu w zaciszu swojego pokoju, a drugim – skonsumowanie posiłku w eleganckiej, wspólnej jadalni. Na naszych gości czeka przestronne i stylowe pomieszczenie wyposażone w kilka stołów z wygodnymi krzesłami, dzięki którym możliwa jest nie tylko wspólna celebracja posiłku, ale także spędzenie miłego wieczoru czy popołudnia w większym gronie np. przy grach planszowych, czy transmisji meczu (w jadalni znajduje się także telewizor z telewizją kablową). Z jadalnią połączony jest również przeszklony taras z komfortowymi fotelami, na których można odpocząć po sytym posiłku.

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami naszego aneksu kuchennego znajdującymi się w zakładce „Galeria”. W razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Wróć na bloga