facebook icon
Czy apartamenty noclegowe posiadają pełne zaplecze RTV/AGD?

Czy apartamenty noclegowe posiadają pełne zaplecze RTV/AGD?

W apartamentach noclegowych dobrze czują się zarówno osoby podróżujące samotnie, z partnerem, jak i rodziny z dziećmi. Atutem tych obiektów jest możliwość samodzielnego gotowania, co obniża koszty wyjazdu. Szczegółowe wymogi, jakie muszą spełniać apartamenty, są wymienione w Rozporządzeniu Ministra Sportu i Turystyki z dnia 16 listopada 2011 roku. We fragmencie dotyczącym części mieszkalnej obiektów hotelowych wymieniono minimalną powierzchnię pokoi i dokładną specyfikację ich wyposażenia. Znajdują się tam informacje o umeblowaniu, rodzaju urządzeń sanitarnych, drobnym sprzęcie AGD, wyposażeniu w odbiorniki telewizyjne radiowe, telefony i internet.

Sprzęt RTV/AGD w pokojach apartamentowych

Nasze kwatery przy deptaku w Wiśle są wyposażone w pełne zaplecze RTV i AGD. W każdym pokoju znajduje się telewizor LED i minilodówka, jest również dostęp do bezprzewodowego internetu (Wi-Fi). W obiekcie znajduje się też ogólnodostępna sala TV. Gościom udostępniamy również sprzęt AGD. W świetnie wyposażonej kuchni znajdują się:

  • dwie elektryczne płyty grzewcze,

  • dwa zlewy,

  • mikrofalówka,

  • lodówka,

  • toster,

  • dwa czajniki elektryczne.

W przestronnej i przytulnej kuchni są również sztućce i zastawa stołowa (talerze, kubki, kieliszki) oraz garnki i patelnie. Goście mogą przygotowywać własne posiłki bez obaw o brak sprzętu czy świeżość produktów. W przypadku szczególnych potrzeb lub dodatkowych oczekiwań (my, jak i z pewnością wszyscy inni właściciele, dbający o komfort gości) rekomendujemy zgłoszenie się do recepcji. W miarę możliwości postaramy się spełnić wszystkie życzenia dotyczące zaplecza sprzętowego i wyposażenia.

Wróć na bloga