facebook icon
Czy na wypoczynek w apartamencie można zabrać psa lub kota?

Czy na wypoczynek w apartamencie można zabrać psa lub kota?

Kto kiedykolwiek miał zwierzę, ten wie, że zapewnienie mu odpowiedniej opieki na czas urlopu wymaga nie lada gimnastyki. Rodzina i przyjaciele nie zawsze dysponują przestrzenią oraz czasem potrzebnym, żeby przyjąć do siebie zwierzaka, a psie hotele czy przedszkola nadal słono liczą sobie za usługi. Co zrobić, kiedy nie możesz (i nie chcesz) zostawić swojego pupila samego na czas wyjazdu? Odpowiedzią mogą być apartamenty przyjazne zwierzętom!

W Apartamentach przy Głównym Deptaku kochamy futrzaki! Goście przyjeżdżający do naszych kwater w centrum Wisły są mile widziani zarówno w pojedynkę, jak i z psim lub kocim towarzystwem. Z otwartymi ramionami witamy wszystkie gatunki futrzaków – niezależnie od rasy, wielkości i umaszczenia. Zwierzęta mogą zamieszkać w apartamencie na czas urlopu razem ze swoimi właścicielami bez dodatkowych opłat. Warunkiem jest zaakceptowanie przez gościa regulaminu pensjonatu i trzymanie się jego postanowień w trakcie całego pobytu.

 

Kiedy można zabrać futrzaka na wakacje w apartamencie?

Nasz pensjonat pozwala trzymać zwierzęta w pokojach. Jednak ponieważ komfort naszych gości jest dla nas najwyższym priorytetem, musimy prosić właścicieli zwierząt o stosowanie się do paru, jasno określonych zasad. Po pierwsze, za wszystkie zachowania zwierzęcia, w tym zniszczenia i hałasy, odpowiada jego Pan lub Pani. Wiemy, że większość odwiedzających nas futrzaków jest grzeczna i dobrze ułożona, ale mimo to, jeśli zdarzy się im niespokojna noc, za zakłócanie ciszy nocnej odpowiedzialny będzie właściciel. Wszystkie uszkodzenia będące sprawką pupila tak w pokoju, jak i w obrębie całego pensjonatu także będą zapisywane na rachunku właściciela.

Po drugie, podczas przebywania ze zwierzakiem w częściach wspólnych budynku obowiązkiem gościa jest zapewnienie bezpieczeństwa innym osobom w otoczeniu. Oznacza to mniej więcej tyle, że futrzaki nie powinny biegać samotnie po pensjonacie, a także w miarę możliwości powinny nosić kagańce i trzymać się blisko swoich Państwa. Nie wszyscy goście podchodzą do zwierzaków z tak dużym entuzjazmem, dlatego w razie wystąpienia konfliktu, prosimy o uszanowanie drugiej strony i pozostawienie pupila wewnątrz prywatnego apartamentu.

Na naszych czteronożnych gościach zależy nam prawie tak samo mocno jak na normalnych. A ponieważ te dwie sprawy często mają ze sobą wiele wspólnego, troszczymy się zarówno o komfort zwierzaków, jak i spokój ducha ich właścicieli. Jeśli chcesz spędzić urlop w Wiśle bez stresu o swojego pupila, zarezerwuj pokój w naszym pensjonacie!

Wróć na bloga