facebook icon
Czy nocleg w apartamencie do dobra opcja na podróż służbową?

Czy nocleg w apartamencie do dobra opcja na podróż służbową?

Urocze miasteczko Wisła – perła Beskidu Śląskiego i polskich gór – jest nie tylko popularnym miejscem odwiedzin dla turystów, ale coraz częściej wybierają je również biznesmeni i menagerowie firm jako etap w podróżach służbowych lub dla spotkań zawodowych. Apartamenty Przy Głównym Deptaku oferują im odpowiednie miejsca zarówno na noclegi, jak i do pracy.

Wisła to turystyczne zaplecze dla Śląska i Małopolski. Bliskość Katowic, Krakowa, Bielsko-Białej czy innych prężnie rozwijających się miast powoduje, że często jest wybierana na krótkie wypady na narty, górskie wycieczki czy aktywny wypoczynek. Coraz częściej także menagerowie firm, prywatni przedsiębiorcy czy przedstawiciele wolnych zawodów decydują się na łączenie swoich obowiązków z urokami spędzania czasu w górskim uzdrowisku.

 

Pokoje w centrum Wisły na pobyt służbowy

Wisła stała się od pewnego czasu popularnym miejscem spotkań firmowych czy szkoleń. Nasza miejscowość dysponuje odpowiednią infrastrukturą, aby sprostać wysokim wymaganiom organizatorów takich wyjazdów – posiada bazę konferencyjną oraz bogatą ofertę hotelową i gastronomiczną. Nowym, ale zyskującym popularność zjawiskiem są pobyty gości wykonujących swoje obowiązki przez internet, którzy po pracy w pokojach hotelowych spędzają popołudnia uprawiając sporty górskie czy relaksując się w pięknym otoczeniu. Także pracownicy w delegacjach służbowych lubią zaglądać po drodze do naszego kurortu, nawet jeśli czasem oznacza to dla nich nadłożenie drogi.

Dobrą opcją dla osób poszukujących pokoi w centrum Wisły na pobyt służbowy są Apartamenty Przy Głównym Deptaku. Nasze kwatery są dobrze przystosowane do wypoczynku, ale oferują także doskonałe warunki do pracy.

 

Miejsce do pracy w sercu gór

Z myślą o gościach potrzebujących skupienia przygotowaliśmy pokoje jednoosobowe, w których nikt nie zakłóci im spokoju. Stworzyliśmy w nich dobre warunki do pracy – przed wszystkim są one zaopatrzone w uniwersalne biurka z dostosowanymi do nich wygodnymi krzesłami. Tworzą one ergonomiczne stanowiska pracy spełniające współczesne wymagania. Zapewniamy dostęp bez ograniczeń do internetu i przesyłanie danych za pomocą szybkiego łącza – nie tylko w pokojach, ale także w miejscach spotkań. Podobne warunki pracy oferujemy także w kwaterach dwuosobowych.

Dla komfortu osób korzystających z naszej oferty znaczenie ma także pozostałe wyposażenie – wygodne łózka, telewizory czy lodówki. Pokoje są połączone z indywidualnymi łazienkami, które są wyposażone w prysznice. Wielu naszych gości ucieszy informacja o bezpiecznych sejfach osobistych, w których można zdeponować cenne przedmioty na czas spędzany poza hotelem. Wygodnymi miejscami do pracy w naszej placówce są także zadaszony taras, ogród, a nawet jadalnia.

Osoby, które szukają sposobu na połączenie pracy i korzystania z uroków dostępnych w pięknym, górskim kurorcie, znajdą u nas doskonałe warunki na realizację swoich marzeń. Zapraszamy do rezerwacji pokoi przez internet lub bezpośredniego kontaktu z nami przez telefon – chętnie udzielimy wszelkich wyjaśnień.

Wróć na bloga