facebook icon
Czy w apartamentach noclegowych jest dostęp do łazienki?

Czy w apartamentach noclegowych jest dostęp do łazienki?

Apartamenty są coraz częściej wybieranym miejscem noclegowym na urlop. Wiele osób rezygnuje z pobytu w hotelu czy hostelu. Czynnikami, które przemawiają za taką decyzją, są przede wszystkim atrakcyjna cena oraz większa przestrzeń. Oprócz tego warto również wiedzieć, z czego składa się apartament i do jakich pomieszczeń goście mają dostęp. Czy mogą korzystać z łazienki?

Czy łazienka w apartamencie jest dostępna na wyłączność? 

Jednym z kryteriów osób, które poszukują noclegu, jest dostęp do łazienki. Często zdarza się tak, że jeśli szukają wolnych pokojów do wynajęcia w hostelach, to okazuje się, że toaleta jest wspólna i muszą ją dzielić z innymi gośćmi, co bywa niekomfortowe. Jeśli natomiast chodzi o prywatny apartament, to łazienka w pokoju jest elementem obowiązkowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu można liczyć na intymność i komfort. W pomieszczeniu powinny się też znaleźć wszystkie niezbędne sprzęty sanitarne, czyli:

- toaleta,

- prysznic,

- umywalka,

- duże lustro,

- suszarka do włosów,

- ręczniki,

- kosmetyki do mycia ciała i włosów.

Czym jeszcze wyróżnia się apartament? 

Dostęp do prywatnej łazienki to nie jedyne udogodnienie, które wiąże się z wynajmem apartamentu. Poszukując noclegów w centrum, również warto zdecydować się na takie rozwiązanie. Na przykład po wyjściu z naszych pokoi w Wiśle goście od razu znajdują się na głównym deptaku. Jest to świetne rozwiązanie, ponieważ nie potrzebują samochodu, aby dostać się do głównych atrakcji czy restauracji, w których są serwowane lokalne przysmaki. Ponadto w apartamentach znajdują się wygodne łóżka, a do tego jest w nich dostęp do pojemnych lodówek, płaskich telewizorów oraz bezpłatnego Wi-Fi. Osoby, które muszą trochę popracować, mają do dyspozycji biurko oraz bezpieczny sejf.

Nasi goście doceniają taką formę noclegu przede wszystkim za to, że ponoszą wówczas niższe koszty niż w przypadku wynajmu kilku pokoi hotelowych dla siebie i rodziny. W apartamencie jest zdecydowanie więcej miejsca, a co za tym idzie – można w nim spędzać czas na wspólnym biesiadowaniu z najbliższymi i czuć się jak w domu. Duża przestrzeń to niewątpliwie jeden z większych walorów takiego rozwiązania.

Wróć na bloga