facebook icon
Czy w apartamentach w górach jest dostęp do Wi-Fi?

Czy w apartamentach w górach jest dostęp do Wi-Fi?

Mówi się, że w obecnych czasach człowiek bez dostępu do Internetu czuje się, jakby był bez ręki. I faktycznie, może być w tym nieco prawdy, biorąc pod uwagę, ilość zapytań dotyczących warunków sieci bezprzewodowej w naszym pensjonacie. Mimo iż urlop w urokliwych Beskidach kojarzy się przede wszystkim z oderwaniem od rzeczywistości i małym „resetem” głowy, to dostęp do sieci Wi-Fi pozostaje jednym z najważniejszych czynników, na który zwracają uwagę klienci rezerwujący pobyty w górskich miejscowościach.

Darmowy WLAN, czyli bezprzewodowa sieć lokalna, to kluczowe udogodnienie nie tylko dla osób, które świadczą pracę zdalną, chcą oglądać ulubione filmy lub grać w gry internetowe podczas urlopu. Połączenie Wi-Fi oznacza także dostęp do internetowej mapy szlaków, która pomaga przygotować się do pieszej wyprawy w góry, podobnie jak informacje pogodowe dostarczane w czasie rzeczywistym. Obecnie wizja wynajęcia pokoju w centrum Wisły, który nie miałby dostępu do Internetu, wydaje się nie do przyjęcia, a jeśli właściciele hoteli i pensjonatów chcą sprostać wymaganiom swoich gości, prędzej czy później muszą zdecydować się na udostępnianie szybkiej oraz pojemnej sieci bezprzewodowej na terenie całego ośrodka.

Szybki Internet w górach? To możliwe!

W Apartamentach Przy Głównym Deptaku doskonale rozumiemy naszych gości i ich potrzeby, dlatego już od wielu lat oferujemy bezpłatne Wi-Fi na terenie całego pensjonatu – także w pokojach oraz na zewnątrz budynku. Jest to szybka technologia, która umożliwia bezprzewodowe łączenie się ze wszystkimi urządzeniami elektronicznymi wyposażonymi w funkcję Wi-Fi (telefony, komputery, tablety, a także drukarki oraz telewizory). Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań jesteśmy w stanie zapewnić Ci stabilny Internet nawet w sytuacji pełnego obłożenia ośrodka, co nie we wszystkich miejscach noclegowych stanowi twardą regułę.

Obiekty hotelowe położone w górach często borykają się z problemem słabego zasięgu i wolnego połączenia internetowego, a tym samym nie są w stanie zapewnić swoim gościom satysfakcjonujących doświadczeń – klienci muszą spędzać czas na recepcji w nadziei na uzyskanie lepszej jakości połączenia. Na szczęście, świetna lokalizacja naszego pensjonatu sprawia, że problemy z Internetem są rzadkością, a nasi goście mogą cieszyć się szybkim przesyłem danych.

Jeśli masz pracę, która wymaga stałego dostępu do sieci lub po prostu lubisz spędzać czas w Internecie, zdecyduj się na świetnie wyposażony apartament z bezpłatnym Wi-Fi lub skontaktuj się z naszym pensjonatem, aby poznać szczegóły. Nie daj się ograniczać podczas urlopu!

Wróć na bloga