facebook icon
Czy w obiektach apartamentowych są wydzielone części wspólne?

Czy w obiektach apartamentowych są wydzielone części wspólne?

Apartamenty różnią się od standardowych pokojów hotelowych przede wszystkim rozmiarem oraz wyposażeniem. Są od nich nieco większe i znajduje się w nich szereg dodatkowych elementów: standardem są między innymi stolik i kilka krzeseł.

Bardzo często można trafić również na wygodne biurko do pracy oraz telewizor, a w niektórych pokojach są także fotele lub sofy. Nie może zabraknąć także w pełni wyposażonej łazienki oraz lodówki. Ta druga przydaje się podczas korzystania z dostępnej dla wszystkich gości kuchni. Obiekty apartamentowe mają bowiem wydzieloną część wspólną: najczęściej jest to właśnie miejsce, w którym można przygotować posiłki, a także duża jadalnia i wygodna strefa wypoczynku. W naszych apartamentach dostępne są również piękny ogród oraz zadaszony taras, na którym można wyciszyć się i cieszyć piękną pogodą.

Wspólna kuchnia oraz jadalnia

Pobyt w apartamencie bardzo sprzyja samodzielnemu przygotowywaniu posiłków. Wspólna kuchnia jest w pełni wyposażona i doskonale nadaje się do przyrządzania zarówno szybkich śniadań, jak i kolacji oraz całych obiadów. Jako że każdy z oferowanych przez nas pokojów w Wiśle wyposażony jest w lodówkę, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrobić zakupy na kilka dni i gotować zawsze, gdy przyjdzie na to ochota.

Wygodna jadalnia jest dostępna o każdej porze: można spędzać w niej czas również w nocy, ciesząc się rozmową oraz późną kolacją, choć oczywiście należy wtedy uważać, by nie przeszkadzać innym osobom w pensjonacie. Wspólne posiłki są doskonałą okazją do spędzenia czasu z najbliższymi, a także innymi osobami, które zatrzymały się w Wiśle, niezależnie od godziny, o której powróci się z górskiego szlaku.

Wspólny taras i ogród

W naszym pensjonacie znajdują się również malowniczy ogród oraz zadaszony taras, na którym można spędzać czas, kiedy tylko się zapragnie. To wspaniałe miejsce na poranną kawę w otoczeniu natury, a także na nocne rozmowy z bliskimi podczas ciepłych letnich nocy. Warto odpocząć na nim po wyczerpującym dniu, ciesząc się spokojną atmosferą, piękną okolicą oraz zdrowym beskidzkim powietrzem.

Wróć na bloga