facebook icon
Dodatkowe udogodnienia w apartamentach, dostępne za dopłatą

Dodatkowe udogodnienia w apartamentach, dostępne za dopłatą

Na satysfakcję z podróży składa się wiele czynników. Turyści wybierający się w góry liczą na spokojną drogę, bezbłędną pogodę, puste szlaki latem i krótkie kolejki do wyciągów zimą. Nie będzie to wyolbrzymieniem, jeżeli do listy najważniejszych elementów podróży dopiszemy doświadczenia związane z miejsce noclegowym, w tym wszystkie ich składowe, czyli jakość serwisu, standard pokojów oraz dodatkowe udogodnienia, które zostały przygotowywane z myślą o wyjątkowych potrzebach klientów.

W naszych Apartamentach Przy Głównym Deptaku doskonale rozumiemy, że każda podróż to nowa przygoda, która niesie ze sobą odmienne, czasami nieprzewidywalne wyzwania. Dostępne za niewielką opłatą, dodatkowe udogodnienia w kwaterach w centrum Wisły pozwalają dostosować serwis do Twoich indywidualnych oczekiwań, przezwyciężając niegodności, z którymi musisz się mierzyć. Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem naszych najpopularniejszych rozwiązań dla gości.

Rozszerzona oferta na miarę Twoich potrzeb

Gdybyśmy mieli opisać ofertę naszego pensjonatu za pomocą jednego słowa, bez wahania wskazalibyśmy „elastyczność”. W codziennej pracy nie dajemy się ograniczać sztywnym ramom, a już na pewno nie mierzymy wszystkich naszych gości jedną miarą. W trosce o ich pobyt dokładamy wszelkich starań, aby każdy z klientów otrzymał pomoc, na jaką zasługuje. Dlatego jeśli masz wątpliwości, czy spełnimy Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami. Razem przygotujemy satysfakcjonujące Cię rozwiązanie.

Wśród udogodnień dostępnych za symboliczną opłatą możemy wymienić np. dostęp do funkcjonalnego aneksu kuchennego znajdującego na terenie pensjonatu. Dzięki Twojej jednorazowej płatności jesteśmy w stanie wyposażyć kuchnię we wszystkie niezbędne sprzęty oraz środki czystości tak, abyś nie musiał pamiętać o niczym więcej niż o przyjemności z przygotowywania ulubionego posiłku. W zamian za niewielką opłatę nasi goście mogą korzystać także z dobrze zabezpieczonych sejfów, które znajdują się wewnątrz każdego z pokojów. Jest to niezastąpione rozwiązanie w przypadku osób, przewożących ze sobą wartościowe obiekty, duże sumy pieniędzy lub ważne dokumenty, które powinny być przechowane poza zasięgiem wzroku osób trzecich.

Innym udogodnieniem, cieszącym się dużą popularnością wśród naszych klientów, są dodatkowe komplety pościeli i/lub tzw. dostawki. Po tego typu propozycje sięgają przede wszystkim osoby podróżujące z dziećmi, ale nie tylko. Czasami ze względów wygody lub przyzwyczajenia kolejna poduszka lub druga kołdra mogą okazać się niezbędne do spokojnego przespania nocy. W naszym pensjonacie doskonale rozumiemy to uczucie, dlatego zapewniamy naszym gościom dowolną ilość pościeli, a w razie potrzeby (i w miarę możliwości przestrzennych pokoju) możemy dostarczyć także dodatkowe miejsca do spania.

Powiedz nam, czego potrzebujesz

Poza wyżej wymienionymi udogodnieniami możemy zaoferować Ci całą gamę innych usług. Jeśli potrzebujesz dodatkowego sprzątania, zmagasz się z alergią na pierze lub masz szczególne preferencje względem wyposażenia pokoju, skontaktuj się z nami. Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach, a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby Twój pobyt przebiegł bezproblemowo i w najlepszych możliwych warunkach.

Wróć na bloga