facebook icon
Jak powinien się prezentować dobrze urządzony apartament?

Jak powinien się prezentować dobrze urządzony apartament?

Apartament to miejsce, które na kilka dni urlopu ma się stać Twoim domem. Przytulną przestrzenią, która sprawi, że odpoczniesz od zmartwień, wyciszysz myśli i nabierzesz sił. Apartament w centrum Wisły, podobnie jak własny dom lub mieszkanie, powinien być urządzony ze smakiem, aby zapewnić gościom jak najwyższy poziom komfortu – nie tylko fizycznego, ale także psychicznego. W dzisiejszym wpisie opowiemy, jakie cechy powinien posiadać apartament w górach, aby spełniać zarówno potrzeby estetyczne, jak i wymagania dyktowane czysto praktycznymi względami.

Udane urlopy oraz weekendowe wyjazdy zaczynają się znalezienia odpowiedniej bazy noclegowej. Często to od niej zależy, czy wycieczka będzie naprawdę udana. Odpoczynek, dobry sen oraz poczucie swobody w miejscu zakwaterowania są bowiem równie ważne co słoneczna pogoda czy wyśmienite jedzenie w centrum miasta. Na wrażenia względem kwatery mogą wpływać między innymi dostępne wyposażenie, jego jakość oraz styl, w jakim została urządzona przestrzeń.

Dobrze wyposażony apartament – czyli jaki?

„Dobrze wyposażony apartament” to stwierdzenie używane przez hotelarzy i właścicieli kwater, za którym stać może wiele znaczeń. W przypadku naszej oferty oznacza to po prostu: wszystko, co potrzebne Ci podczas urlopu w górach. Przez „dobre wyposażenie” rozumiemy także zakwaterowanie na najwyższym poziomie, które spełni potrzeby zarówno rodzin, jak i osób podróżujących w pojedynkę. W pokojach znajdują się szerokie, wygodne łóżka, pojemna szafa, stolik z krzesłami i/lub miejsce do pracy z laptopem. Ponadto, w apartamentach do dyspozycji udostępniamy TV, lodówkę oraz prywatną łazienkę z całym niezbędnym wyposażeniem. Umeblowanie i sprzęt, które oferujemy naszym gościom, są nowe, a nasz zespół regularnie troszczy się o ich czystość oraz niezawodność.

Doskonałe noty za styl

W niewielkiej odległości od skoczni Wisła-Malinka noty za styl liczą się podwójnie. Jeśli chodzi o estetyczną stronę naszych apartamentów, sędziowie z pewnością przyznaliby im po 19 punktów (ponieważ przy dwudziestu moglibyśmy osiąść na laurach, a my nadal chcemy się dla Ciebie starać). Wyposażenie kwater w centrum Wisły, oprócz tego, że spełnia wszystkie praktyczne potrzeby naszych gości, to jeszcze prezentuje się wyjątkowo stylowo. Meble oraz obicia utrzymane są w spójnej kolorystyce, a idealnie dobrane dodatki takie jak pościele, firanki czy narzuty nadają wnętrzu przytulniejszego charakteru. To samo tyczy się wykładzin oraz tapet na ścianach. Zostały one starannie dopasowane do stylu apartamentu i stanowią ważny element jego wystroju.

Wszystkie pokoje mają dostęp do dziennego światła, dzięki czemu niezależnie od pory dnia aż chce się w nich przebywać. Na przyjemną atmosferę w pokojach korzystnie wpływa również wykorzystanie luster, które optycznie powiększają i odświeżają przestrzeń. Nie wolno nam pominąć także przemyślanych, stylowych akcentów jakich jak obrazy, obrusy na stołach czy ozdobne kinkiety na ścianach, dzięki którym można poczuć się jak w domu. Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami naszych apartamentów i zarezerwowania pobytu. Będziesz mieć szansę przetestować i ocenić wystrój naszych kwater na własnej skórze.

Wróć na bloga