facebook icon
Jak wygląda infrastruktura noclegowa w Wiśle? Na co mogą liczyć przyjezdni?

Jak wygląda infrastruktura noclegowa w Wiśle? Na co mogą liczyć przyjezdni?

Jednym z podstawowych kryteriów osób, które wybierają się na urlop, jest komfortowy nocleg. Właśnie dlatego przed wyborem kierunku wycieczki, dobrze sprawdzić, co dokładnie oferuje konkretny region. Jednym z ciekawszych kierunków jest bez wątpienia Wisła, czyli miasto nazywane Perłą Beskidów. Jest to niezwykle popularny kurort na Śląsku. Kto może przybyć do tego miasta i jak wygląda infrastruktura noclegowa? Na co można liczyć, udając się do Wisły?

Wygodnie, niedrogo i w samym centrum 

Osoby poszukujące wolnych pokojów w Wiśle, zwykle oprócz standardu bazy noclegowej zwracają również uwagę na cenę oraz lokalizację. Turyści, którzy przyjeżdżają do Perły Beskidów, mogą liczyć na bazę noclegową znajdującą się w centrum Wisły. Nasze kwatery przy głównym deptaku w Wiśle są położone nieopodal najpopularniejszych atrakcji:

- Domu Zdrojowego,

- zabytkowego kościoła ewangelickiego,

- stoisk z lokalnym rękodziełem,

- Muzeum Beskidzkiego,

- Parku Kopczyńskiego,

- Alei Gwiazd Sportu.

Ponadto odwiedzający nas Goście, mogą liczyć też na korzystne ceny, które wynoszą już od 55 złotych za osobę. Niewielkim kosztom wakacji w Wiśle towarzyszy również wypoczynek w komfortowych pokojach, które są wyposażone w wygodne łóżka, pojemne lodówki oraz płaskie telewizory i darmowe Wi-Fi, a w razie potrzeby oferujemy też dostęp do wspólnej kuchni.

Kiedy warto wybrać się do Wisły? 

Kryteria dotyczące miejsca noclegowego mogą być różne w zależności od tego, jaki jest cel podróży i komu potrzebny jest pokój. Właśnie dlatego nasze wolne pokoje w Wiśle, które oferujemy, przygotowaliśmy w taki sposób, aby sprawdziły się zarówno w przypadku osób, które przyjechały aktywnie spędzić czas, tych, które chcą odpocząć, rodzin z dziećmi, jak i organizujących wyjazdy służbowe. Wszystko dzięki komfortowemu wyposażeniu pokoi, dogodnej lokalizacji oraz dostępowi do strefy SPA, która może być ciekawą formą spędzania czasu po wymagającym dniu na górskich szlakach czy ciekawą atrakcją dla pracowników, którzy przyjechali się zintegrować i odpocząć od codziennych obowiązków.

Wisła to świetny kierunek dla wszystkich turystów przez cały rok. Chętnie odwiedzają nas pary, które chcą spędzić romantyczny weekend we dwoje, grupy przyjaciół, seniorzy czy osoby, które planują spędzić samotnie kilka dni w komfortowym apartamencie, jednocześnie mogąc skorzystać z przepięknego otoczenia, spacerując górskimi ścieżkami.

Wróć na bloga