facebook icon
Jak wygląda proces rezerwacji apartamentu przez internet?

Jak wygląda proces rezerwacji apartamentu przez internet?

Wisła, znana z urzekających górskich szlaków i uwielbianych ośrodków narciarskich, to niezwykle popularny cel rekreacyjnych podróży, wybierany chętnie zarówno na aktywny wypoczynek, z długimi spacerami i zjeżdżaniem w dół stromych zboczy, jak i na spokojny relaks wśród pięknej, majestatycznej przyrody. Pierwszym krokiem do odwiedzin w tym niezwykłym miejscu jest organizacja noclegu. Serdecznie polecamy nasze pokoje w centrum Wisły – przestronne i wygodne apartamenty, z których z łatwością dostaniesz się do każdego zakątka miasta. Ich rezerwacja jest bardzo prosta: możesz zrobić to na naszej stronie internetowej, przy pomocy jedynie kilku kliknięć.

Rezerwacja pokoju przez Internet krok po kroku

Rezerwacja pokoju na naszej stronie internetowej jest niezwykle szybka i przyjemna. Możesz zrobić to na każdej zakładce, klikając w przycisk „Rezerwuj” lub wybierając z menu opcję „Rezerwacja online”. Pojawi się wtedy specjalne okienko z systemem rezerwacyjnym, którego zadaniem jest sprawne przeprowadzenie Cię przez ten krótki proces. W pierwszej kolejności powinieneś podać daty przyjazdu i wyjazdu. Wystarczy kliknąć odpowiednie dni w intuicyjnym kalendarzu. Następnie należy podać liczbę gości – osobno dorosłych i dzieci od pięciu lat w górę oraz dzieci do czwartego roku życia. W tym miejscu możesz również wskazać, czy masz zamiar wynająć więcej niż jeden pokój.

Gdy klikniesz opcję „Gotowe”, twoim oczom ukaże się liczba dostępnych pokojów. Zobaczysz ich nazwy, orientacyjne ceny, metraże, a także podstawowe informacje o wyposażeniu. Szczegółowe informacje możesz uzyskać po kliknięciu w przycisk „Czytaj więcej”. Jeśli chcesz dokładniej przyjrzeć się ofercie, wybierz opcję „Pokaż ceny”. Wyświetli ona dokładny koszt i nieco dalszych detali dotyczących danego pokoju. Gdy zdecydujesz się już na konkretny apartament, kliknij w przycisk „Rezerwuj”. Zostaniesz przeniesiony na nowy ekran, na którym będziesz mógł wybrać dodatki, takie jak wino lub kwiaty, i przenieść się do formularza z potwierdzeniem rezerwacji, gdzie podasz swoje dane osobowe. Co ważne, na razie nic nie płacisz – cena zostanie uregulowana dopiero w dniu przyjazdu.

Wróć na bloga