facebook icon
Jak wygląda życie nocne w Wiśle?

Jak wygląda życie nocne w Wiśle?

Wisła to przepiękne miasto, zachwycające zabytkami, malowniczą przyrodą oraz wspaniałą, spokojną atmosferą. Gdy zapada zmrok, zyskuje jeszcze więcej uroku – na niebie pojawiają się tysiące gwiazd, w okolicy zapada jeszcze bardziej kojąca cisza, a całe miasto zanurza się w głębokim śnie, raz na jakiś czas zakłócanym przez nocne życie mieszkańców oraz turystów.

Warto wybrać się na spacer po zmroku po cichym, urzekająco spokojnym mieście. To doskonały sposób na relaks, zwłaszcza w towarzystwie drugiej połówki. Jeszcze do późna w nocy otwarte są niektóre bary oraz puby – zwłaszcza w weekendy można bez problemu napić się po północy piwa lub zjeść porządną kolację. Najjaśniejszym przejawem życia po zmroku są jednak kluby oraz dyskoteki, których w Wiśle nie brakuje.

Kluby i dyskoteki w Wiśle

Wisła jest bardzo spokojnym miastem, ale nie oznacza to, że po zmroku staje się nudna. Jako miejscowość bardzo skupiona na turystyce zapewnia dużo atrakcji odwiedzającym ją osobom z całej Polski, a także swoim własnym mieszkańcom. Należą do nich między innymi dyskoteki oraz kluby, często znajdujące się w hotelach i przeznaczone dla osób, które korzystają z oferowanego przez nie noclegu w Wiśle. Mieszkańcy miasta lub turyści, którzy zatrzymali się gdzieś indziej, mogą często wejść do nich za stosowną opłatą. W Hotelu Gołębiewski, oferującym ogromne dyskoteki prowadzone przez profesjonalnego DJ-a, jest to kilkadziesiąt złotych za osobę. Dla mężczyzn – panie wchodzą za darmo.

Interesującym punktem na nocnej mapie Wisły jest również wyjątkowy klub Pieczara – tu również organizowane są bardzo duże imprezy prowadzone przez profesjonalistów, a największymi atrakcjami tego miejsca są jego wygląd oraz unikalna atmosfera. Klub wykuty jest w litej skale, co czyni z niego najprawdziwszą pieczarę. Niezwykle oryginalny wystrój zapewnia dodatkowe, niespotykane nigdzie indziej wrażenia.

Warto wybrać nocleg w centrum Wisły

Wisła nie jest duża, ale żeby mieć łatwy dostęp do wszystkich klubów, hoteli oraz otwartych do późna pubów, warto zatrzymać się w centrum miasta. Będzie miało się wtedy bardzo blisko do wszystkich ważnych miejsc: w ciągu dnia zarówno do granic Wisły, ośrodków sportowych oraz malowniczych górskich szlaków, jak i do restauracji i muzeów, po zmroku zaś do wszystkich przejawów nocnego życia.

Wróć na bloga