facebook icon
Jaką jakość wypoczynku gwarantują pokoje de lux?

Jaką jakość wypoczynku gwarantują pokoje de lux?

Pokoje de lux w Apartamentach Przy Głównym Deptaku w Wiśle to wysoki standard odpoczynku. Oferujemy komfortowe warunki dla par w samym centrum słynnego kurortu górskiego. Dysponujemy gustownie urządzonymi obszernymi pokojami, w których z przyjemnością można oddać się relaksowi po górskim spacerze czy kulinarnej uczcie w restauracji z regionalnymi przysmakami.

Pobyt w górach nie musi wiązać się tylko z trudami wypraw na szczyty i noclegami w schroniskach turystycznych. Wielu gości naszej miejscowości przyjeżdża tu dla podziwiania pięknych widoków, oddychania świeżym powietrzem, wypoczynku w cudownym otoczeniu, ale szukają także wygodnych kwater w centrum Wisły. Nawet forsowny wysiłek na szlakach nie wyklucza komfortowego noclegu.

Komfort w pokoju de lux

Dla gości wymagających wyższego standardu noclegów przygotowaliśmy pokoje de lux. Są to duże, jasne pomieszczenia – zdecydowanie większe od innych w naszym ośrodku i od standardowych pokoi hotelowych. Najważniejszym wyposażeniem w nich jest obszerne, dwuosobowe łóżko z bardzo wygodnym materacem. Takie warunki powodują, że z tej oferty korzystają przede wszystkim pary, które przyciąga w Beskid Żywiecki sława naszej miejscowości, ale zależy im nie tylko na urokach okolicy, ale również na niezapomnianych chwilach spędzone tylko we dwoje.

Pokoje urządzone są w bardzo gustowny sposób – z dobranymi meblami, stylowym wykończeniem, nastrojowym oświetleniem. Kwatery wyposażone są w stolik idealny do rozmów przy kawie czy lekkim posiłku oraz biurko dla osób, które przyjemności muszą dzielić z pracą. Znajduje się w nich także sejf do chowania cennych rzeczy osobistych i dokumentów. Komfortowa łazienka z własnym dostępem zaopatrzona jest w podstawowe kosmetyki. Użytecznymi sprzętami są telewizor i lodówka. W pokojach zamontowano system wentylacyjny z filtrami hipoalergicznymi.

Wypoczynek w ośrodku

Apartamenty Przy Głównym Deptaku oferują bardzo dobre warunki odpoczynku w miejscach wspólnych naszego ośrodka. Ulubionym miejscem spędzania wolnego czasu przez naszych gości jest przeszkolony taras ze stolikami i miękkimi fotelami. Można na nim relaksować się nawet w zimowe dni lub przy deszczowej pogodzie.

Innym miejscem spotkań jest duża, wspólna jadalnia z kilkoosobowymi stolikami. Tu można spotkać się z innymi naszymi gośćmi lub zaprosić znajomych z zewnątrz. Klienci naszego ośrodka lubią korzystać także ze wspólnej kuchni, w której sami mogą przygotować sobie posiłki czy zaparzyć kawę. Jest zaopatrzona we wszystkie niezbędne urządzenia, zastawę i sztućce.

Zapraszamy do korzystania z naszych apartamentów noclegowych – zarówno w wersji de lux, jak i standard. Z przyjemnością udzielimy wszelkich odpowiedzi na Państwa pytania. Można kontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy do Wisły, perły Beskidu Śląskiego.

 

 

Wróć na bloga