facebook icon
Kolej linowa jako popularna atrakcja w centrum Wisły

Kolej linowa jako popularna atrakcja w centrum Wisły

Jedno z najbardziej popularnych miejsc wypoczynku w Polsce szczyci się bogatą ofertą kolejek linowych dla swoich turystów. W centrum Wisły znajdziemy zarówno kolejki linowe odpowiednie dla początkujących miłośników sportów zimowych, jak i zaawansowanych narciarzy oraz snowboardzistów.

W Wiśle działają:

  • Kolej linowa Soszów,

  • Kolej linowa Cieńków,

  • Kolej linowa Skolnity,

  • Kolej Linowa Nowa Osada,

  • Skocznia im. Adama Małysza,

  • Kolej linowa Stożek.

Wszystkie koleje linowe w Wiśle są doskonale przygotowane pod względem infrastruktury i usług, oferując swoim gościom szeroką gamę atrakcji niezwiązanych tylko ze sportami zimowymi. Zaplecze parkingowe i gastronomiczne, komfortowe noclegi w centrum Wisły oraz firmy organizujące imprezy integracyjne sprawiają, że Wisła jest miejscem atrakcyjnym dla turystów przez cały rok. 

Kolej linowa Soszów — wygoda i mnóstwo atrakcji

Kolej linowa Soszów to jedna z największych inwestycji turystycznych w Wiśle. To idealne miejsce dla osób chcących spróbować swoich sił na stoku narciarskim, ale także dla tych, którzy szukają rozrywki poza śniegiem. Obejmuje ona trasy o różnym stopniu trudności, a także snowpark, gdzie miłośnicy freestyle'u mogą doskonalić swoje umiejętności. Na terenie znajdują się także liczne restauracje i bary, co sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie.

Cieńków — idealny stok dla początkujących

Kolej linowa Cieńków to miejsce, które z pewnością przypadnie do gustu początkującym narciarzom, dzięki łagodnym stokom i profesjonalnej obsłudze. Na terenie znajduje się także szkółka narciarska oraz wypożyczalnia sprzętu. Można tu również skorzystać z lekcji indywidualnych czy grupowych z instruktorem.

Wróć na bloga