facebook icon
Romantyczna strona Wisły. Propozycje wypoczynkowe dla par

Romantyczna strona Wisły. Propozycje wypoczynkowe dla par

Walentynki, rocznica związku czy urodziny drugiej połówki to świetne okazje na zorganizowanie romantycznego wyjazdu. Na mapie Polski znajduje się wiele miejsc, które warto odwiedzić ze względu na przepiękne krajobrazy czy bogatą bazę noclegowo-wypoczynkową. Jednym z nich jest Wisła, czyli miasto nazywane Perłą Beskidów. Jakie są romantyczne strony tego miasta?

Gdzie szukać romantycznych miejsc w Wiśle? 

Wycieczka do Wisły to przede wszystkim możliwość wędrówek po malowniczych górskich szlakach. Właśnie dlatego poszukując wolnych pokojów w Wiśle, warto zwrócić uwagę na to, gdzie są zlokalizowane. Miasto świetnie się sprawdzi dla par, które lubią aktywne spędzanie czasu. Jeśli jednak nie przepadacie za wielogodzinnym trekkingiem, to możecie zdecydować się na korzystanie z kolei linowych.

Ponadto w mieście również znajduje się wiele atrakcji, dzięki którym można miło spędzić czas. Warto odwiedzić na przykład park miejski imienia Kopczyńskiego. To miejsce, w którym można uchronić się od słońca, z którego polecamy przejść na Bulwar Księżycowy wzdłuż rzeki. Jeśli lubicie przechadzać się po terenach zielonych, to z pewnością zachwyci Was też rezerwat przyrody „Wisła”.

Gdzie można odpocząć w Wiśle? 

Romantyczny wyjazd to nie tylko aktywne spędzanie czasu, ale przede wszystkim wspólny odpoczynek. Wyjeżdżając w Beskidy, możecie liczyć na przyjemny relaks we dwoje. Mowa tutaj na przykład o SPA dla dwojga w Wiśle. To świetny sposób na rozluźnienie po całym dniu trekkingu. Wykupując taki pakiet, otrzymasz dla siebie i swojej drugiej połowy godzinny relaks w strefie wellness, który zawiera dostęp do jacuzzi, sauny fińskiej czy łaźni parowej.

Panie będą mogły skorzystać z wybranego zabiegu na twarz dobranego do potrzeb skóry, natomiast Panowie z relaksacyjnego masażu olejem konopnym. Każde z Was w razie potrzeby skorzysta też z peelingu całego ciała oraz zabiegu z parafiny na dłonie lub stopy. Wieczór natomiast zostanie zwieńczony romantyczną kolacją z lampką wina przy świecach, dzięki czemu z pewnością poczujecie się wyjątkowo i zapragniecie niejednokrotnie powtórzyć taki wyjazd w
przyszłości.

Wróć na bloga