facebook icon
Sylwester w Wiśle. Jak świętować Nowy Rok w szampańskim nastroju?

Sylwester w Wiśle. Jak świętować Nowy Rok w szampańskim nastroju?

Sylwester to niewątpliwie jeden z ważniejszych dni w roku. Wiele osób planuje wówczas wyjazd w wyjątkowe miejsce, w którym będzie mogło celebrować to święto. Z uwagi na to, że świętowanie Nowego Roku przypada w okresie zimowym, jednym z popularniejszych kierunków na urlop w tym okresie są góry. Zastanawiając się, gdzie dokładnie zaplanować imprezę, warto wziąć pod uwagę na przykład Wisłę, czyli miasto nazywane Perłą Beskidów. W jaki sposób można spędzić tam ten wyjątkowy dzień?

Jak świętować Nowy Rok w Wiśle? 

Osoby, które poszukują odpowiedniego miejsca do świętowania Nowego Roku, zwykle chcą znaleźć taką kwaterę, w której będą mogły wziąć udział w sylwestrowym przyjęciu. Decydując się na wynajem pokoju w centrum Wisły, można liczyć na klimatyczną imprezę w góralskim stylu. Mowa tutaj zarówno o obficie zastawionych stołach, jak i tanecznej muzyce czy pysznych trunkach do wznoszenia licznych toastów. Po przyjęciu do białego rana warto zadbać również o relaks, dlatego Goście naszych apartamentów mogą też skorzystać ze strefy SPA i w zależności od potrzeb zdecydować się na masaż albo zabiegi pielęgnacyjne.

Jakie inne atrakcje oferuje Wisła podczas sylwestrowego urlopu? 

Wyjazd na sylwestrową imprezę często wiąże się nie tylko z chęcią przetańczenia najbardziej magicznego wieczoru w roku, ale również odpoczynku od codziennych obowiązków. Właśnie dlatego Wisła jest świetnym wyborem. Wynajmując pokój w centrum Wisły, można liczyć na moc atrakcji. Mowa tutaj na przykład o górskich szlakach, które w okresie zimowym prezentują się naprawdę magicznie. Perła Beskidów to miejsce, w którym można spędzić aktywnie czas nie tylko na szlakach turystycznych, ale również na stokach narciarskich oraz ośrodków kultury.

Osoby, które chcą zobaczyć, jak najwięcej, mogą skorzystać z licznych atrakcji, które znajdują się nieopodal naszych apartamentów, na przykład udać się do Pałacyku Myśliwskiego Habsburgów, Amfiteatru im. Stanisława Hadyny czy Muzeum Beskidzkiego im. A. Podżorskiego. Komfortowe warunki, jeśli chodzi o nocleg i strefę relaksu czy jedzenie oraz wyjątkowa okolica z pewnością pozwolą nabrać energii na nadchodzący Nowy Rok. Warto jednak pamiętać, że Wisła jest niezwykle popularnym kierunkiem, jeśli chodzi o sylwestrowe wyjazdy, dlatego najlepiej zarezerwować apartament odpowiednio wcześniej.

Wróć na bloga