facebook icon
Wielkanoc w Wiśle – doświadcz atmosfery świąt w górach

Wielkanoc w Wiśle – doświadcz atmosfery świąt w górach

Wielkanoc to wyjątkowy czas dla wielu polskich rodzin. Ta kilka świątecznych dni jest okazją do spokojnego odpoczynku w gronie krewnych i przyjaciół, cieszenia się swoją bliskością oraz celebrowania rozkwitającej wokół wiosny: pięknej pogody, odradzającej się przyrody oraz coraz dłuższych, słonecznych dni. Warto połączyć ten wolny od pracy czas z wyjazdem, najlepiej w towarzystwie ukochanych osób, aby jeszcze bardziej stanowczo odciąć się na te kilka dni od codziennych trosk i problemów. My radzimy, aby skorzystać podczas Wielkanocy z uroku beskidzkich gór oraz pięknego miasta Wisła.

Wielkanoc w Beskidach

Wyjazd w góry to doskonały sposób na odpoczynek. Spokojna atmosfera, otoczenie urzekającej przyrody i świeże, rześkie powietrze pomagają się wyciszyć i zrelaksować, sprawiając, że wielkanocne poranki i śniadania w gronie najbliższych stają się jeszcze przyjemniejsze. W ciągu dnia można zaś wybrać się spacer po malowniczych górskich szlakach, chłonąc wyjątkowy górski klimat i ciesząc się wiosną. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by przeznaczyć Wielkanoc na zwiedzanie samej Wisły – pięknego miasta, urzekającego starym budownictwem i kameralną atmosferą. Jest to miejscowość bardzo przyjazna turystom, więc w okolicy można napotkać liczne knajpki i restauracje, a wszechobecny spokój czyni spacery doskonałym sposobem na relaks.

Wielkanoc w naszych apartamentach

Serdecznie zapraszamy do spędzenia Wielkanocy w naszych apartamentach w centrum Wisły. Zapewniamy gościnną, domową atmosferę i przyjemny wystrój, który pozwala jeszcze głębiej zanurzyć się w spokojnym klimacie Beskidów. Goście mogą spędzać czas zarówno w samym pokoju, w pełni wyposażonym, między innymi w stół i krzesła oraz prywatną lodówkę, jak i w eleganckiej jadalni, sprawdzającej się doskonale jako sceneria świątecznego śniadania. Później można wybrać się do ślicznego ogrodu lub zrelaksować się na zadaszonym tarasie. Warto wspomnieć, że wszystkie te miejsca dostępne są przez całą dobę, więc można korzystać z nich niezależnie od tego, o której godzinie wróci się ze spaceru.

Wróć na bloga