facebook icon
Wypoczynek w apartamencie w górach jako świetna opcja dla nowożeńców

Wypoczynek w apartamencie w górach jako świetna opcja dla nowożeńców

Ślub to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Ten wyjątkowy dzień poprzedza jednak wiele przygotowań, które bywają stresujące. Właśnie dlatego po przyjęciu warto pozwolić sobie na odrobinę przyjemności i udać się w podróż poślubną. Dlaczego wypoczynek w apartamencie to świetne rozwiązanie, jeśli chodzi o wyjazd dla nowożeńców?

Górskie wędrówki i inne atrakcje 

Zastanawiając się nad tym, jakie miejsce będzie idealne na podróż poślubną, warto wziąć pod uwagę potrzeby obojga małżonków. Często jednak zdarza się tak, że Państwo Młodzi poszukują takiej lokalizacji, w której będą mogli nie tylko odpocząć, ale również aktywnie spędzić czas. Właśnie dlatego jako cel podróży nierzadko obierają góry. Dobrym pomysłem jest na przykład znalezienie noclegów w Wiśle, czyli mieście nazywanym Perłą Beskidów, które jednocześnie jest jednym z popularniejszych kurortów na Śląsku.

W okolicy znajduje się wiele malowniczych szlaków o różnych poziomach trudności. W razie potrzeby można również skorzystać z kolei linowych. Jeśli Państwo Młodzi lubią popularne atrakcje, to w niedalekiej odległości od naszych pokoi w Wiśle znajduje się rynek z Aleją Gwiazd Sportu, Muzeum Beskidzkie, Amfiteatr im. Stanisława Hadyny czy Pałacyk Myśliwski Habsburgów. Poza tym w centrum są też liczne restauracje, które oferują specjały regionalnej kuchni oraz kluby, w których można się bawić do białego rana.

Romantyczny odpoczynek dla dwojga 

Wybierając się w podróż poślubną w góry, nie wolno zapominać o odpoczynku. Właśnie dlatego poszukując wolnych pokojów w Wiśle lub innym kurorcie, warto zadbać nie tylko o standard apartamentów, ale również sprawdzić, czy mają dostęp do dodatkowych udogodnień. Po całym dniu na górskim szlaku dobrze oddać się relaksowi i udać się do SPA.

Relaks w strefie wellness z jacuzzi, sauną fińską i łaźnią parową? A może relaksacyjny masaż i oczyszczający peeling całego ciała? To tylko niektóre atrakcje, na które można sobie pozwolić podczas podróży poślubnej do Perły Beskidu. Połączenie aktywnego wypoczynku z błogim relaksem z pewnością zachęci wiele Par Młodych do obrania takiego kierunku.

Wróć na bloga